fbpx

Меблі з натуральних матеріалів – шик чи екологічність. Як доглядати за меблями з дерева.

Дерев’яні меблі не виходять з моди вже багато століть. Вони надійні, екологічні, статусні, просто гарні та «теплі». Та при купівлі таких меблів слід чітко усвідомлювати, що за такими предметами потрібен хороший догляд. Інакше Ви ризикуєте дуже сильно розчаруватися у своєму виборі.

Важливо пам’ятати, що дерев’яні поверхні з плином часу змінюють свій зовнішній вигляд під негативною дією на них клімату, агресивного зовнішнього середовища. Та не менш вагомим є правильний догляд.  Дерев’яні меблі “полюбляють” м’які ганчірки, особливо натуральну замшу, вологе прибирання з добре віджатими шматками після якого обов’язково треба протерти меблі на сухо. Слідкуйте, щоб при чищенні чи з інших причин, волога (вода) не потрапляла у меблеві стики. Якщо є можливість краще провести прибирання за допомогою порохотягу, обладнаного м’якою щіткою. Рекомендується застосування поліролю для дерева. Ні в якому разі не використовуйте для чищення дерев’яних меблів абразивні матеріали, порошки для чищення та губки з твердими поверхнями.

Найчастіше експлуатуються такі меблі, як бар у вітальніпенали у вітальні, особливо якщо оселя являє собою такі затребувані у сучасному дизайні квартири-студії або суміщену вітальню та кухню. Адже у таких меблях зберігаються речі для щоденного користування (посуд, одяг, взуття, книжки, деколи навіть офісне приладдя). Відповідно, на поверхні меблів залишаються сліди від пальців, мілкі подряпини, тощо. І вони досить сильно псують зовнішній вигляд меблів. Тому слід не тільки вміти доглядати за своїми меблями, а й пам’ятати, що не варто доторкатися до їх поверхні  брудними, жирними чи вологими руками.

Коли усе блищить. Або як доглядати за лакованими меблями.

Лаковані меблі виглядають дуже гарно, можна сказати дорого та деколи навіть претензійно. Найчастіше такі меблі зустрічаються в інтер’єрах оформлених у класичному стилі. Найстійкіша асоціація з лакованими меблями – тумба під телевізор. Що ж необхідно знати тим, хто обрав для себе лаковані меблі? З часом вони можуть втратити свій первинний вигляд не лише через попадання на них прямого сонячного світла, а і у наслідок неправильного догляду.

Отже, купити тумбу під телевізор чи полиці на стіну у місті Львів із лакованого дерева доволі легко. Питання в тому, чи розкажуть Вам за правилами їх догляду. Насправді, догляд за такими, на перший погляд, «капризними»  меблями не є складнішим за пластик, скло чи МДФ. Так як і для інших меблів тут краще за все використовувати м’які тканини або замшеві ганчірки. Правда, вологе прибирання – категорично заборонене. Чистити такі меблі треба лише із застосуванням спеціальних поліролей, які мають у собі віск та антистатичні компоненти, що дозволить не тільки м’яко очистити лаковану поверхню, а й затерти мілкі подряпини – і Ваші меблі блищатимуть, як нові.

Затишок та комфорт проти пилу та бруду. Як доглядати за м’якими меблями.

Якщо порівнювати догляд за корпусними та м’якими меблями – швидкість та простота будуть на стороні «твердого» умеблювання. Але не можливо уявити собі оселі чи офісу без м’яких меблів. Відмовитися від них лише тому, що догляд за диванами, кріслами чи пуфами є більш трудомістким – безглуздо. Основна порада щодо догляду за меблями, які створюють той самий затишок та комфорт є універсальною – головне правильно визначити тканину оббивки меблів. Слід чітко усвідомлювати, що якими би не були гарними ті чи інші меблі у виставковому залі, каталозі – вони можуть зовсім не підходити для використання саме для Вашої оселі. Не варто витрачатися на оббивку із натуральної шкіри для будинку, де мешкають діти чи є тварини. Подумайте, чи Ви будете самостійно проводити чистку меблів, чи маєте змогу звернутися до професіоналів. Зваживши усі складові, при купівлі м’яких меблів обов’язково поцікавтеся у продавців про умови чистки, домовтесь, щоб Вам надали невеликі клаптики тканини оббивки, на якій потім можна буде «тестувати» засоби чищення.

І на останок…

Будь-які меблі – корпусні, м’які, офісні, потребують уважного ставлення, дотримання умов експлуатації та дбайливого догляду. Вам необхідний сучасний сервант, який можна придбати у місті Львівтумби TV, диван, дитяче ліжко, стіл для кухні – усі меблі обирайте у відповідності до інтер’єру, стилю, Ваших відчуттів. Не варто ганятися за трендом, краще вибрати меблі за своїм бажанням та баченням, тоді і догляд за ними буде в радість.

чим ми можемо вам допомогти?

Звяжіться з нами в найзручніший для вас спосіб.